Pénztáros

Pénztáros

Kategóriák

Haluxvill

Pénztáros

munkatársakat keresünk akár azonnali kezdéssel

BUDAPESTI ÉS BUDAÖRSI üzletünkbe!

Milyen feladataid lesznek?
- Bolti és házi- pénztár kezelése (kiadások, bevételek kezelése, átvezetés pénztárak között stb.);
- Bizonylatok kiállítása (számla, nyugta, kiadási-bevételi pénztárbizonylatok, gyűjtőszámlák);
- Banki (POS) terminál kezelése, online pénztárgép kezelés;
- Integrált vállalatirányítási rendszer (Vectory) kezelés;
- Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása: levelezés, iratkezelés, iktatás;
- Visszáru kezelés.

Mit várunk el Tőled?
- Középfokú végzettség,
- Önálló munkavégzés, pontosság,
- Analitikus képesség,
- Minimum 1 év pénzkezelési tapasztalat.

Még jobban örülünk, ha van:
- MS Office, Vectory ismeret,
- Vállalkozói szemlélet

Mit kínálunk?
- Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz;
- Fiatalos, lendületes csapat;
- Jó hangulatú légkör;
- Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás.

Munkavégzés helye:
- Budapest, Könyves Kálmán körút 62-64. (az 1-es villamos vonalán, jól megközelíthető helyen)
- Budaörs, Gyár utca 2.

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnéd megpályázni az általunk kínált pozíciót küldd el még ma az önéletrajzodat a safar.szandra@haluxvill.hu e-mail címre vagy

érdeklődj a 06 1 793 9365 telefonszámon!

Ebben a kategóriában nincsenek termékek.

Rólunk

Haluxvill villanyszerelési anyagok kis és nagykereskedelmével foglalkozik. Üzletünkben több mint 15 000 termék típust találhatnak meg ügyfeleink. Célunk gyors, pontos szolgáltatást nyújtani ügyfeleink számára.

Kapcsolat

+36-1-210-2866, +36-1-793-98-84
+36-1-210-1900, +36-1-793-93-65
+36-30-590-0588
+36-30-231-9367
+36-1-323-0113
+36-23-428-436
info[kukac]haluxvill.hu
bence[kukac]haluxvill.hu