Raktáros

Raktáros

Kategóriák

RAKTÁROS

munkatársakat keresünk akár azonnali kezdéssel

BUDAPESTI ÉS BUDAÖRSI üzletünkbe és raktárunkba!

Milyen feladataid lesznek?
- Árukiadási és áruátvételi folyamatok lebonyolítása
- Anyagmozgatás raktáron belül, raktár és üzlet között
- Raktári bizonylatok kezelése
- Leltározásban való részvétel
- Megrendelések összekészítése
- Raktári rend fenntartása
- Esetenként telephelyek közötti kisebb áruk szállítása motorral

Mit várunk el Tőled?
- Raktározásban szerzett tapasztalat
- Jó szervezőkészség
- Csapatszellem
- Pontosság, precíz munkavégzés

Még jobban örülünk, ha van:
- Targonca vezetői engedélyed
- Villamos ipari termékismereted
- B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk számodra:
- Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz
- Fiatalos, lendületes csapat
- Jó hangulatú légkör
- Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás
- Igény esetén lakhatás biztosítása kedvezményes áron
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
- Budapest, Könyves Kálmán körút 62-64. (az 1-es villamos vonalán, jól megközelíthető helyen)
- Budaörs, Gyár utca 2.

Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnéd megpályázni az általunk kínált pozíciót küldd el még ma az önéletrajzodat a b.krisztina@haluxvill.hu e-mail címre vagy

érdeklődj a 06 1 793 9365 telefonszámon!

Ebben a kategóriában nincsenek termékek.

Rólunk

Haluxvill villanyszerelési anyagok kis és nagykereskedelmével foglalkozik. Üzletünkben több mint 15 000 termék típust találhatnak meg ügyfeleink. Célunk gyors, pontos szolgáltatást nyújtani ügyfeleink számára.

Kapcsolat

+36-1-210-2866, +36-1-793-98-84
+36-1-210-1900, +36-1-793-93-65
+36-30-590-0588
+36-30-231-9367
+36-1-323-0113
+36-23-428-436
info[kukac]haluxvill.hu
bence[kukac]haluxvill.hu